حضور انجمن توانیاب در بازارچه بخشش

بازارچه خیریه بخشش که تولیدات مددجویان در آن عرضه می شود با شعار آنچه می بخشی می ماند در جنب فروشگاه شهروند در خیابان جلال آل احمد افتتاح شد.

بازارچه خیریه بخشش عصر دوشنبه با حضور الهه راستگو عضو شورای اسلامی شهرستان تهران، غلامحسین رحیمی مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و جمعی از هنرمندان در جوار فروشگاه شهروند در خیابان جلال آل احمد(قزل قلعه) افتتاح و به بهره برداری رسید.

تشکل های مردم نهاد در این نمایشگاه با ارائه دستاوردها و توانمندیهای مددجویان علاوه بر عرضه محصولات برای دید عموم، محلی برای کسب درآمد برای خود را نیز در این مجموعه مهیا کرده اند.

 
 
علیرضا آتشک مجری بازارچه خیریه بخشش در طی سخنانی بیان نمود :این بازارچه با حضور 50 تشکل مردم نهاد خیریه در پنج حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی، گروه های مختلف از معلولان، کودکان کار و خیابان، درمان و سلامت (و بیماری های خاص) و ایتام و زنان بی سرپرست و بدسرپرست در این مکان برپا شده است.

وی افزود: یکی از اهداف تشکیل این بازارچه کمک به افرادی است که به نوعی در این پنج حوزه با مشکلات مواجه هستند که به یاری سازمان های مردم نهاد و مردم گوشه ای از آن تامین شود.

تولیدات مددجویان مردم نهاد  از جمله انجمن حمایت از کودکان توانیاب در این بازارچه عرضه می شود.

بازارچه خیریه بخشش از روز دوشنبه 30 شهریور  آغاز به کار کرد و تا عیدسعید قربان در میدان میوه و تره بار (جنب فروشگاه شهروند) واقع در بزرگراه جلال آل احمد به مدت سه روز از 10 صبح تا 8 شب  برپاست.

دفعات بازدید : 2306