اهدای گل به کارمندان یونیسف توسط کودکان انجمن های احیاء ارزش ها و توان یاب به مناسبت روز یتیم ایدز

به مناسبت روز جهانی یتیم ایدز، همچون سال های گذشته ، صبح روز شنبه 19 اردیبهشت ماه 94، کودکان توانیاب و ایتام ایدز به همراه چند تن از اعضای هیئت مدیره و سفیر حسن نیت انجمن احیاء ارزش ها و توانیاب، در محل دفتر یونیسف حضور یافتند و  با اهدای گل به نماینده فعلی و کارمندان این سازمان، مراتب قدردانی از زحمات آنان را به جا آوردند.

ابتدا دکتر شهریار حکیمی عضو شورای روابط بین الملل انجمن به نمایندگی از جمع حاضر به خاطر ایجاد این فرصت برای کودکان، تشکر کرد و در ادامه فاطمه صالحی مدیر عامل انجمن احیاء و دکتر محمود اولیایی رییس هیئت مدیره انجمن توانیاب به توضیح مختصر و مفیدی از فعالیت ها و اهداف هر دو انجمن پرداختند. همچنین امین زندگانی به عنوان سفیر حسن نیت توضیحاتی راجع به همکاری ها و حمایت های عرصه ی هنرمندان از این قشر را ارائه داد.

سپس آقای ازی جانی مورزی، نماینده یونیسف در تهران ضمن خوشامدگویی به کودکان و مادران از آنها خواست تا خودشان را معرفی کنند و برخی از مادران حامی سلامت (HIV+) و توانیاب به صورت داوطلبانه به شرح خدمات و توانمندی هایی که از سوی انجمن برای خودشان و کودکانشان دریافت کرده بودند پرداختند. در پایان آقای مورزی به دیدار و گفتگو با تک تک مادران و کودکان آنها در سالن پرداخت.

 
                 

دفعات بازدید : 2331