همایش اطلاع رسانی روز جهانی ایدز در دانشکده پرستاری

سه شنبه یازدهم آذر ماه در تقارن با هفته جهانی حمایت از بیماران مبتلایان به اچ.آی.وی / ایدز ، همایشی با عنوان "ایدز و جامعه" در سالن همایش های دانشکده پرستاری دانشگاه تهران برگزار گردید.
ابتدا سرکار خانم دکتر هایده نکته دان عضو هیئت علمی دانشکده پرستاری و مدیر اجرایی برنامه پس از خوشامد گویی، دقایقی راجع به چرایی برگزاری این همایش برای دانشجویان و سایر حضار صحبت نمودند.
در ادامه خسرو منصوریان، موسس و عضو هیات امناء انجمن احیاء ارزش ها و توانیاب درباره مسائل اجتماعی از جمله روند رو به افزایش بیماری ایدز و انگ و تبعیض علیه بیماران صحبت نمودند.
و با دعوت از مادران حامی سلامت  به جایگاه و صحبت در رابطه با نحوه ی مبتلا شدنشان و قدر دانی ویژه از انجمن احیا ارزش ها کلیه اساتید و دانشجویان حاضر در سالن را تحت تاثیر قرار دادند و خواسته ی مشترک آنها از حاضرین در همایش، تلاش برای بهبود نحوه برخورد با این بیماری در سطح جامعه بود. همچنین جناب آقای دکتر زمانی در رابطه با راه های انتقال و پیشگیری و پاسخگویی به سوالات دانشجویان جلسه را ادامه دادند.
و در آخر با آغوش کشیدن مادران حامی سلامت توسط خانم دکتر نکته دان، حمایت خود را به آنها نشان داده و این روز را گرامی داشتند.


      

 

دفعات بازدید : 2492